Umeå 090-18 13 26 | Gräddvägen 13 | 906 20 Umeå

Örnsköldsvik 0660-823 26 | Tegelbruksvägen 2 A | 891 55 Arnäsvall     

Fagersta 073-061 62 99 | Dalavägen 70 A | 737 48 Fagersta

Måndag - torsdag 08:00 - 16:00 (Lunchstängt 12-13)

Fredag 08:00 - 15:00 (Lunchstängt 12-13)

Övriga tider kontakta oss på stadkompetens.umea@stadkompetens.se


Torgny

Torgny Mårtensson

Regionschef | Personal & rekrytering 

Telefon: 090-18 93 01

Mail:  torgny.m@stadkompetens.se

Besöksadress: Gräddvägen 13, 906 20 Umeå

Mikael

Mikael Eriksson

Verksamhetssamordnare hela regionen

Arbetsledare: Umeå

Telefon: 090-18 93 03

Mail:  mikael.e@stadkompetens.se

Besöksadress: Gräddvägen 13, 906 20 Umeå

Chidi

Chidiebere Emmanuel

Redovisning | Löner | Ekonomi | Fakturafrågor

Umeå Kontoret

Telefon: 070-622 21 49

Mail: ekonomi@stadkompetens.se

Besöksadress: Gräddvägen 13, 906 20 Umeå

Robert

Robert Isaksson

Arbetsledare: Umeå

Telefon: 090-18 93 06

Mail: robert.i@stadkompetens.se

Besöksadress: Gräddvägen 13, 906 20 Umeå

David David

David Hedlund

Arbetsledare: Umeå

Telefon: 073-961 62 33

Mail: arbetsledare2@stadkompetens.se

Besöksadress: Gräddvägen 13, 906 20 Umeå

Mats Koivusalo, Säljare Mats

Mats Koivusalo 

Säljansvarig

Telefon: 090-18 93 02

Mail: mats.k@stadkompetens.se

Postadress: Gräddvägen 13, 906 20 UMEÅ

Filial: Tegelbruksvägen 2 A, 891 55 Arnäsvall

Anna

Anna Mårtensson

Hemstäd: Umeå

Telefon: 070-360 07 49

Mail: hemstad@stadkompetens.se

Bertil

Bertil Åkerström

Materialansvarig, service maskiner

Telefon: 073-061 62 82

Mail: service@stadkompetens.se

Besöksadress: Gräddvägen 13, 906 20 Umeå

Janos

Janos Wall

Arbetsledare: Örnsköldsvik, Härnösand, Kramfors

Telefon:   073-061 62 69

Mail: arbetsledare.ovik@stadkompetens.se

Besöksadress: Tegelbruksvägen 2 A, 891 55 Arnäsvall

Anne-Marie

Anne-Marie Orava 

Arbetsledare: Fagersta 

Telefon: 073-061 62 99

Mail: anne-marie.o@stadkompetens.se

Besöksadress: Dalavägen 70 A, 737 48 Fagersta

Sandra

Sandra Georgsson 

Arbetsledare: Umeå

Telefon: 073-961 62 33

Mail: arbetsledare2@stadkompetens.se

Besöksadress: Gräddvägen 13, 906 20 Umeå