DAGS FÖR FÖNSTERPUTS.   BESTÄLL GÄRNA  INNAN 30 April för att vara säker på att få en tid  i Umeå området innan sommaren.  BOKA VIA HEMSIDAN klicka här


Växel 090-181326

mån-tors 08,00-16,00

fredag 09,00-15,00

Övriga tider kontakta oss på info@stadkompetens.se


Chidi

Chidiebere Emmanuel

Redovisning/ Löner /Ekonomi/Fakturafrågor

Umeå Kontoret

Telefon:    070-6222149

Mail:   ekonomi@stadkompetens.se

Adress: Gräddvägen 19, 906 20 UMEÅ

Mats Koivusalo, Säljare Mats

Mats Koivusalo 

Säljansvarig

Telefon:  090-189302

Mail:  mats.k@stadkompetens.se

Postadress:   Box 73, 89 222 DOMSJÖ

Robert

Robert Isaksson

Arbetsledare - Umeå NORD

Telefon:  090-189306

Mail:  robert.i@stadkompetens.se

Besöksadress:  Gräddvägen 19,   906 20 UMEÅ

 

 

Torgny

Torgny Mårtensson

Personal & rekrytering 

Telefon:  090-189301

Mail:  personal@stadkompetens.se

Besöksadress:  Gräddvägen 19,  906 20 UMEÅ

 

 

Sandra

Sandra Georgsson 

Arbetsledare - UMEÅ SYD

Telefon:   073-9616233

Mail:  arbetsledare2@stadkompetens.se 

Besöksadress:   Gräddvägen 19, 90620 Umeå

 

 

 

 

Torgny

Torgny Mårtensson

Regionschef

Telefon: 090-189301

Mail:  torgny.m@stadkompetens.se

Adress:  Gräddvägen 19, 90620 UMEÅ

Mikael

Mikael Eriksson

Verksamhets Samordnare hela regionen

Arbetsledare: Umeå VÄST

Telefon:  090-189303

Mail:  mikael.e@stadkompetens.se

Besöksadress:  Gräddvägen 19, 906 20 UMEÅ

 

Janos

Janos Wall

Arbetsledare Örnsköldsvik, Härnösand, Kramfors

Telefon:   073-061 62 69

Mail:   arbetsledare.ovik@stadkompetens.se

Adress: Järvedsleden 2 A,  891 77 Örnsköldsvik

Anna

Anna Mårtensson

Hemstäd Umeå

Telefon:   070-3600749

Mail:  hemstad@stadkompetens.se

Anne-Marie

Anne-Marie Orava 

Arbetsledare Fagersta 

Telefon:  073-0616299

Mail:  stadkompetens@icloud.com

Besöksadress:  Dalavägen 70 A,  737 48 Fagersta

 

Bertil

Bertil Åkerström

Materialansvarig, service maskiner

Telefon:   0730-616282

Mail:   service@stadkompetens.se

Adress: Gräddvägen 19906 20 UMEÅ